Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Fokus trucking - Trucking serveris | ftrucking.wu.lt


  • Please log in to reply
Jokių atsakymų į šią temą

#1 Nattive

Nattive

    Forumo Narys (-ė)

  • Moderatorius
  • 144 Pranešimai
  • Praleido laiko: 2d 1h 4m 38s

18 May 2016 - 07:32 PM

Sveiki šios temos skaitytojai!

 

Norėčiau Jums pristatyti naują serverį pavadinimu „Fokus Trucking“, kurio startas buvo 2016.05.19 19:00. Šio serverio tipas yra trucking, bet nėra fūrų. Kyla klausimas, kodėl trucking, jei nėra fūrų? Taip yra todėl, kad toks tipas labiausiai atspindi krovinių vežėjus, kurie vežioja įvarius krovinius po visą San Andreas pasaulį.

 

Kuo šis serveris skiriasi nuo kitų trucking serverių?

 

Pirmas skirtingas dalykas, mano manymu, yra tai, jog galima pasikrauti bet kokį krovinį į jūsų mašiną ir nuvežti ten kur norite. Pasikrovimus, išsikrovimus galite pamatyti su /pasikrovimai /issikrovimai komandomis.

 

Antras dalykas, kuo skiriasi, tai tuo, jog pakrovus krovinį, jį rodys mašinoje ir jis bus kitiems matomas. Nežinau ar tai unikalus dalykas, bet man pačiam patiko, taigi padariau.

 

Baigiame tą, kuo skiriasi šis serveris nuo kitų. Tik dviem dalykais, bet visgi geriau nei niekuo.

 

Šiame serveryje taip pat yra lygių sistema, nuo kurios priklauso kokį transportą galite vairuoti, o kiekvienas transportas gali vis daugiau pavežti krovinių. Išviso yra 6 lygiai. Lygį galime pakelti už taškus, kuriuos gauname vežiodami įvarius krovinius po visą San Andreas pasaulį. Visą kitą informaciją apie lygį galime matyti žaidime parašę ( /info ).

 

Dabar dar paminėsiu tai ko dauguma naujų žaidėjų nedaro, tai yra ( /komandos ) komanda. Joje rasite visas galimas serverio komandas su visais paaiškinimais, taigi tikrai nereikės nieko klausinėt kas kaip veikia, jeigu netingėsit paieškoti.

 

Kaip gi serveris be namų sistemos?

Taigi sukūriau ir aš. Visas namų komandas galite rasti parašę ( /nkomandos ). Namai taip pat turi savo lygį, kuris atspindi namo interjerą, bei kainą. Išviso yra 6 lygiai ( 1- lieviausias .... 6 - geriausias ). Namo lygį galite pakelti su paprasta komanda ( /remontas ). Remonto kaina yra 30.000 €.

 

Mašinų sistema

 

Ilgai galvojau apie nuosavų mašinų sistemą ir sumąsčiau sukurti vieną unikalią ( o gal ir ne ). Šiame serveryje eis turėti kiek tik nori mašinų. Bet tuo metu būti atsispawninus arba pasiėmus bus galima tik vieną. Pvz: turite 10 įvarių mašinų ir vieną iš jų galite atsispawninti ir su ja važinėti, o jei nusibodo – pasiimti kitą. Labai svarbu yra išsaugoti mašinos poziciją su komanda ( /spos ), nes ji automatiškai neišsisaugoja dėl galimų kodo klaidų.

 

Šituo ir baigsiu serverio aprašymą, nepaminėtus dalykus pamatysite serveryje, jeigu ateisite. smile.png

 

Dabartinis serverio IP: 185.80.129.17:7777

Dabartinis serverio forumas: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

 

Nuotraukos iš serverio: 

Please Login or Register to see this Hidden Content


  • 0
Paveiksliukas
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)

Redagavimas : #Nobody
Visos teisės saugomos © pawno.lt